1. Elektrifikovaný
  2. Nabíjanie
  3. Toyota nástenné nabíjačky

Nástenné nabíjačky Toyota

Vyťažte zo svojho elektromobilu maximum

So štýlovým wallboxom Toyota môžete využiť potenciál svojho plug-in hybridného (PHEV) alebo čisto elektrického vozidla (BEV) na maximum z pohodlia domova. Naše mimoriadne kvalitné nástenné nabíjačky predstavujú praktické a cenovo efektívne riešenie, ako každý deň nabíjať vaše vozidlo – či už ide o úsporu paliva pri jazde na čisto elektrickú energiu alebo o úsporu času pri návšteve verejných nabíjacích staníc.

Pripojte, oddychujte, nabíjajte

Nástenná nabíjačka Toyota predstavuje jednoduchý a efektívny spôsob nabíjania vášho vozidla typu PHEV alebo BEV u vás doma. Montuje sa do garáže alebo na príjazdovú cestu. Dokáže nabíjať batériu vozidla rýchlejšie a spoľahlivejšie ako bežná elektrická zásuvka, takže môžete oddychovať s vedomím, že auto bude vždy plne nabité a pripravené vyraziť.

Viac elektriny, viac zábavy

S nástennou nabíjačkou Toyota si môžete užiť jedinečný zážitok z jazdy s vaším vozidlom typu PHEV alebo BEV. Pravidelné nabíjanie znamená, že vaše vozidlo PHEV strávi viac času v tichom režime EV, čím ušetríte palivo a obmedzíte emisie, zatiaľ čo vodiči s elektromobilmi môžu každý deň vyraziť s vedomím, že zájdu ďalej bez zastavenia a nabíjania.

Vždy pod kontrolou

S nástennými nabíjačkami Toyota budete mať veci pod kontrolou teraz aj v budúcnosti. Vďaka funkcii plánovania nabíjania v aute alebo v mobilnej aplikácii MyT môžete využiť lacnejšie sadzby za elektrinu mimo špičky. A keďže sú vybavené európskymi štandardnými konektormi typu 2, budete si užívať flexibilitu nabíjania a pokoj na duši po celé roky.