1. Nové vozidlá
 2. Už čoskoro
 3. Proace City
Ideálny pracant
Zrolovať Preskočiť
Ideálny pracant

Úplne nový Proace City

Pripravený na akúkoľvek prácu, kdekoľvek

Kompaktný, agilný, ale s mnohými schopnosťami. Proace City je dodávka, ktorá sa nikdy nezastaví. Vďaka modernému dizajnu, digitálnemu kokpitu a špičkovým bezpečnostným technológiám neexistuje nič, čo by nezvládla. Nový Proace City je pripravený poháňať vaše podnikanie vpred vďaka vysoko výkonným elektrickým alebo spaľovacím pohonným jednotkám.

Flexibilné elektrické, benzínové a naftové pohonné jednotky
Univerzálny rozsah veľkostí
Bezproblémová konektivita
Vaša kancelária na cestách
Toyota Professional
Náš prísľub
Či už hľadáte kuriérske dodávky, poistenie, expresný servis alebo cestnú asistenciu, Toyota Professional je váš obchodný partner pre ľahké úžitkové vozidlá. Naša komplexná ponuka služieb je tu na to, aby splnila všetky vaše obchodné potreby.

Predlžená záruka Toyota Extracare Plus

Predĺžená záruka poskytuje každému zákazníkovi pokoj, ktorému môžete dôverovať. Sme veľmi hrdí na kvalitu a spoľahlivosť našich vozidiel a preto sa na každú novú úžitkovú Toyotu vzťahuje 5-ročná záruka výrobcu, alebo limit 250 000 resp. 1 000 000 kilometrov podľa toho čo nastane skôr*. Môžete si teda oddýchnuť s vedomím, že vy a vaša firma ste v bezpečných rukách. *Limit kilometrov závisí od modelu.

Express service

Keď si vyberiete expresný servis Toyota, budete späť na ceste za polovicu času. Na vašej dodávke pracujú vždy dvaja odborní mechanici, čím sa čas servisu skracuje na polovicu bez dodatočných nákladov.

Cestná asistencia

Toyota Roadside Assistance je tu pre vás a vašu firmu 24 hodín denne, 7 dní v týždni, doma aj v zahraničí, a v prípade potreby vám poskytne pomoc pri poruche, odťahu vozidla a ubytovaniu v hoteli.

Náhradné vozidlá

Vďaka službe Toyota Professional Service si môžete rezervovať náhradné vozidlo, keď si vaše vozidlo vyžaduje údržbu. Na výber budete mať rôzne možnosti vrátane ľahkých osobných a úžitkových vozidiel.

Financie a poistenie

Toyota Professional ponúka financovanie a lízing na mieru pre firmy a celý rad poistných riešení prispôsobených vašim potrebám.
Vaše možnosti
Proace City pre každú úlohu
S dvoma typmi karosérie, z ktorých si môžete vybrať, s Proace City nemusíte robiť kompromisy - ideálna dodávka pre vaše potreby je tu. Proace City sa ľahko nakladá, dokáže ťahať 1,5 tony a má kapacitu na dve europalety.
Praktickosť
Váš spoľahlivý obchodný partner
Veľmi praktická dodávka Proace City je navrhnutá tak, aby vyhovovala širokej škále potrieb vďaka intuitívnym komfortným funkciám a inteligentnému využitiu priestoru. Jej modulárna škála veľkostí a prispôsobiteľné možnosti dverí vám umožnia vytvoriť si dokonalú dodávku pre vás a vašu firmu.

Malá dodávka, veľké nápady

S najlepšou nosnosťou vo svojej triede až do 1 tony* zvládne Proace City akýkoľvek náklad a zároveň ponúka dostatok priestoru na uloženie všetkých vašich nástrojov a zariadení. A s ťažnou kapacitou až 1,5 tony** je Proace City pomocník, na ktorého sa môžete spoľahnúť. *750 kg pre Proace City Electric **700 kg pre Proace City Electric

Pohodlné ovládanie

Vďaka intuitívnemu ovládaniu, dokonalej ergonómii a inteligentnému infotainmentu je Proace City pohodlnou a pripojenou kanceláriou na cestách. Vďaka novému multifunkčnému volantu a digitálnemu prístrojovému panelu máte všetko pod kontrolou, aby ste sa mohli sústrediť na jazdu.

Neobmedzená flexibilita

Vďaka dômyselnému otvoru v priečke za kabínov vytvára systém Smart Cargo kapacitu pre väčšie a dlhšie náklady. Stredné sedadlo sa tiež sklopí do roviny a vytvorí užitočnú pracovnú plochu pre notebooky alebo tablety.

Vždy online

Kokpit modelu Proace City je bez problémov digitálny a je vybavený novým prehľadným a komplexným 10" digitálnym prístrojovým panelom. Je podporený 10" multimediálnym dotykovým displejom pre okamžitý prístup k médiám, navigácii a hands-free hovorom.

Pohonné jednotky
Snaha uspieť

Výnimočná flexibilita modelu Proace City zahŕňa možnosť jazdy na dieselový, benzínový alebo čisto elektrický pohon. Proace City Electric je vynikajúci v mestskej premávke s funkciou stop-start a ponúka dynamický výkon, dojazd na zvládnutie najnáročnejších úloh a jednoduché dobíjanie. A vďaka trom pohonom, z ktorých si môžete vybrať, má Proace City navrch.

Elektrický pohon

Plynulý, tichý a efektívny elektrický pohon ponúka aj maximálny krútiaci moment v okamihu, keď ho potrebujete, na zrýchlenie pred semaformi a križovatkami.

Univerzálny benzínový a naftový pohon

Nový Proace City poháňaný modernými benzínovými a naftovými motormi ponúka vynikajúce jazdné vlastnosti a účinnosť s nezastaviteľnou schopnosťou dlhého dojazdu.

Plynulý, tichý a efektívny elektrický pohon ponúka aj maximálny krútiaci moment v okamihu, keď ho potrebujete, na zrýchlenie pred semaformi a križovatkami.

Veľkosť batérie
50 kWh
Elektrický dojazd
do 330 km (+50 km)*
Výkon
100kW

Nový Proace City poháňaný modernými benzínovými a naftovými motormi ponúka vynikajúce jazdné vlastnosti a účinnosť s nezastaviteľnou schopnosťou dlhého dojazdu.

Motory
1.2 benzín a 1.5 diesel
Výkon
až do 130 koní
Spotreba paliva
5,8l na 100 km
CO2
143-167 g/km
Výbavy
Preskúmajte funkcie
 • Comfort

  Dlhé dni sú jednoduchšie, keď sa cítite pohodlne. Komfort vylepšuje Proace City o 16-palcové kolesá a užitočnú nosnosť 1t pre panelovú dodávku. Prináša aj ďalšie technológie vrátane predných a zadných parkovacích senzorov, zadnej kamery a monitora mŕtveho uhla - neoceniteľné pri jazde po frekventovaných mestských trasách.

  •     Voliteľné 16-palcové zliatinové disky
  •     Smart Cargo / mobilná kancelária
  •     LED svetlomety
Máte záujem o nový Proace City?
Môžete kontaktovať autorizovaného partnera Toyota alebo zaregistrovať sa kliknutím na odkaz nižšie