1. Nové vozidlá
  2. New Yaris
  3. Prvky výbavy
16 290 €
16 290 €

Ikona s ikonickou výbavou

9" displej

Multimédiá na dosah ruky

Buďte vždy v obraze s elegantným 9” HD multimediálnym displejom navrhnutým pre okamžitý prístup k informáciám v reálnom čase. Brázdite mesto bez ťažkostí so systémami Apple CarPlay a Android Auto™ a urobte z jazdy intuitívny zážitok.

Toyota Touch® 3

Navrhnutý pre jednoduchú interakciu

Používanie multimediálneho systému Toyota Touch®3 prináša dokonale čistý obraz na dosah ruky. Či si prezeráte kľúčové informácie o premávke alebo obľúbený zoznam skladieb, táto intuitívna dotyková obrazovka vnáša do vašej jazdy interaktívnu radosť.

15" kolesá

Dostaňte sa tam, kam potrebujete

Zamerajte sa na to podstatné v živote a vyberte si 15" oceľové kolesá pre elegantný, minimalistický štýl, ktorý je štandardom pre výbavu Active. Vďaka 8-lúčovému dizajnu a ozdobným krytom kolies budete vyzerať dobre, kamkoľvek pôjdete.

Parkovacia kamera

Pozrite sa na svet z inej perspektívy

Zadná parkovacia kamera poskytuje ostrý obraz, ktorý vám pomôže pri parkovaní cúvať s ľahkosťou. Zachyťte všetko, čo potrebujete vidieť v spätnom pohľade a vyhnite sa možným kolíziám.

Halogénové svetlá

Svetlo pre každú jazdu

Prineste svetlo do každého kúta mesta s projektorovými halogénovými svetlometmi. Svetlá, ktoré sú nevyhnutné na zabezpečenie viditeľnosti, keď je to najviac potrebné, vyžarujú teplé svetlo v mestskom štýle, ktoré je ideálne pre každú mestskú nočnú jazdu.

16 290 €

POST https://aph-webcarconfig.toyota-europe.com/v1/car-config/sk/sk?path=highlights/09a6531a-c3f1-4d2d-b4d3-eb45cbb35478 with body {"reduxState":{"carConfigSettings":{"loadedStepUrls":{"highlights":"https://www.toyotazvolen.sk/nove-vozidla/yaris/prvky-vybavy","configure":"https://www.toyotazvolen.sk/nove-vozidla/yaris/konfigurator","specs":"https://www.toyotazvolen.sk/nove-vozidla/yaris/specifikacia"}}}}

{"reduxState":{"carConfigSettings":{"loadedStepUrls":{"highlights":"https://www.toyotazvolen.sk/nove-vozidla/yaris/prvky-vybavy","configure":"https://www.toyotazvolen.sk/nove-vozidla/yaris/konfigurator","specs":"https://www.toyotazvolen.sk/nove-vozidla/yaris/specifikacia"}}}}